Zatím jste si nevybrali žádné zboží.

Registrace

Zjednodušte si další objednávání, už nikdy nebudete muset vyplňovat kontaktní údaje.
Pouze registrovaný zákazník může získat také trvalou slevu na další nákupy. Registrací do e-shopu souhlasíte s odběrem newsletteru max. 2x měsíčně.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Lišta je uzamčena

Odemknout

Pivovar BrewDog

Brewdog je pivovar 21. století založený ve Skotsku dvěma pivními nadšenci. Každým rokem se rozrůstá a je známý hlavně obrovským počtem různých piv, která produkuje.

BrewDog Punk IPA

Lahev 0,33 l

79

Brewdog Vagabond

Lahev 0,33 l

80

Pivovar BrewDog

Tento skotský pivovar je vskutku mladý, první komerční pivo totiž opustilo jeho brány v dubnu 2007. To bylo ještě ve městě Kessock, kde se nyní provádí ty největší pivní experimenty. V roce 2012 se ale pivovar přestěhoval do nedalekého Ellonu, kde sídlí dodnes. Tato změna byla unikátní tím, že se jednalo o první veřejně financovaný pivovar na světě. Do projektu "Equity for Punks" se může zapojit každý a do BrewDogu tak investovat.

V Ellonu se odehrává všechno. Od příjmu základních surovin po lahvování, sudování a odesílání finálních výrobků do světa. Tento pivovar je zajímavý také tím, že sází na moderní a dosud nevídané vybavení a postupy. Například díky revoluční centrifuze se piva nemusí filtrovat a díky speciálnímu zařízení "Hop Cannon" piva dostávají přísun chmelu přesně podle představ sládků. A to všechno pouze ve snaze uvařit co nejlepší piva.

Slovník pivních pojmů vám osvětlí všechny neznámé pojmy z celého pivního světa.

Zákaznická podpora

728 315 963
Volejte kdykoliv během
Po – Pá v čase 10:00 – 18:00

Rádi Vám pomůžeme s výběrem
piva prostřednictvím e-mailu
přes náš kontaktní formulář.

Nebuďte pod obraz!

Jednou za měsíc vám budeme posílat zajímavosti a novinky z pivního světa. Stačí jen zadat váš e-mail. 

  • Naši
    partneři

  • IN TIME
  • British Chamber Of Commerce

Osobám mladším 18 let alkohol neprodáváme!

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“